Barka mieszkalna

Barka mieszkalna

Opis

Kadłub typu płaskodennego z ostrym obłem i dnem podwójnym na całej długości poza skrajnikiem dziobowym. Pokład główny ciągły, z wycięciami na schody (dwa w rejonie PS na śródokręciu i dwa na LB - po jednym na dziobie i rufie). Od wr.2 do wr.62 rozciąga się zamknięta pokładówka. Wejścia do pomieszczeń kadłuba w rejonie PS znajdują się wewnątrz nadbudówki. Wejścia po LB są na zewnątrz nadbudówki i na czas transportu morzem będą odpowiednio zabezpieczone przed dostaniem się bryzgów wody do wnętrza kadłuba.

Opis techniczny

Długość całkowita Lc = 38,00 m
Szerokość całkowita Bc = 8,00 m
Wysokość boczna H = 3,30 m
Zanurzenie konstrukcyjne T = 0,80 m

Portfolio

Podczas długoletniej działalności biura zostały wykonane różnorodne projekty obiektów pływających. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje m.in wykonanie obliczeń teoretycznych, wykonanie dokumentacji technicznej i roboczej z dokumentacją traserską włącznie. Również prowadzimy nadzory projektowe w stoczniach. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.

Łódź turystyczna

Łódź wycieczkowa przeznaczona do przewozu 24 osób (turystów) tylko w kanale Sztolni.
Czytaj więcej   

Statek inspekcyjny KOŚCIUSZKO

Statek inspekcyjny, przystosowany również do celów turystyczno-rekreacyjnych.
Czytaj więcej   

Statek pasażerski 377-S

Statek przeznaczony do przewozu pasażerów w krótkich rejsach międzynarodowych w II rejonie żeglugi wg przepisów PRS.
Czytaj więcej   

Przystań hotelowa

Przystań jest obiektem typu hotelowego, dwukondygnacyjna, bez napędu własnego. Posiada zaplecze umożliwiające wyżywienie całodobowe wszystkich zakwaterowanych osób.
Czytaj więcej