Barka samowyładowcza BSW-340

Barka samowyładowcza BSW-340

Opis

Przeznaczona jest do przewozu kruszywa na niedużych odległościach a następnie składowania go na magazyn podwodny. Konstrukcja pokładu i dna barki jest identyczna. Oddanie kruszywa przez barkę odbywa się poprzez jej wywrócenie po napełnieniu zbiornika balastowego. Do eksploatacji barki nie wymagane jest żadne zasilanie z zewnątrz.

Opis techniczny

Długość całkowita Lc = 29,576 m
Szerokość całkowita Bc = 7,676 m
Wysokość boczna H = 2,00 m
Zanurzenie konstrukcyjne T = 1,85 m

Portfolio

Podczas długoletniej działalności biura zostały wykonane różnorodne projekty obiektów pływających. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje m.in wykonanie obliczeń teoretycznych, wykonanie dokumentacji technicznej i roboczej z dokumentacją traserską włącznie. Również prowadzimy nadzory projektowe w stoczniach. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.

Łódź robocza 20 m

Motorówka przeznaczona do: - obsługi oraz inspekcji szlaków wodnych
Czytaj więcej   

Pogłębiarka ZRST

Pogłębiarka ssąco - refulująca z mechanicznym spulchniaczem przeznaczona jest do pracy na drogach wodnych, śródlądowych w rejonie 3.
Czytaj więcej   

Kuter KH 200 z pontonem lodowym i pontonem transportowym

Ponton transportowy przeznaczony jest do eksploatacji wyłącznie na zbiorniku technologicznym odpadów flotacyjnych. Przeznaczony jest do przewozu ładunków i ludzi. Ponton nie posiada własnego napędu. Przewidziany jest do współpracy z kutrem KH-200.
Czytaj więcej